Oferta
Blachodachówki, Dachówki Cementowe, Dachówki Ceramiczne, Okna Dachowe,

Świadczymy usługi w zakresie najnowszych technologii dekarsko-blacharskich, konstrukcji dachowych i wszelkiego rodzaju pokryć dachowych. Działamy na terenie całej Polski , wykonujemy prace zarówno dla inwestorów prywatnych i wspólnot (np. na domy jednorodzinne, wielorodzinne, kamiennnice) jak i dla firm, których zlecenia na roboty dekarskie są liczone w tysiącach m2 dachu.

Atutami firmy są niskie ceny usług, wysoka jakość i terminowość. Zajmujemy się wykonawstwem pokryć dachowych, gonta oraz profesjonalnym demontażem i utylizacją eternitu. Inwestycja związana z dachem jest inwestycją na dziesiątki lat. Bardzo ważną rzeczą jest, aby zrealizowanie robót powierzyć fachowcom z doświadczeniem i znajomością swego fachu.

Papy termozgrzewalne, styropapy, papy podkładowe

Blachodachówki
Blachodachówka jest eleganckim i trwałym pokryciem dachowym nadającym się na wszystkie rodzaje dachów stromych. Łącząc w sobie tradycję z nowoczesną technologią znajduje zastosowanie przy budowie domów jedno i wielorodzinnych, budynków gospodarczych, obiektów sakralnych oraz przy renowacji starych dachów.
BalexMetal - Top Dach Starogard GdańskiPlannja - Top Dach Starogard GdańskiBUD MAT - Top Dach Starogard Gdański
BORGA - Top Dach Starogard GdańskiBlachy Pruszyński - Top Dach Starogard GdańskiRuukki - Top Dach Starogard Gdański

Dachówki cementowe
Dachówki cementowe to ekonomiczne rozwiązanie dla prostych i bezpiecznych dachów. Dachówka cementowa Ekstra ujmuje zaokrągloną krawędzią czołową, która nadaje konturom dachówki miękkości, a powierzchni dachu delikatnej falistej dynamiki. Klasyka wśród dachówek cementowych, idealna propozycja dla zwolenników dachu o ponadczasowym profilu falistym.
BRAAS - Top Dach Starogard GdańskiPRO DACH - Top Dach Starogard GdańskiEURONIT - Top Dach Starogard Gdański

Dachówki ceramiczne
Dachówka ceramiczna jest bardzo trwałym oraz jednym z najstarszych pokryć dachowych. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością na warunki atmosferyczne taki jak silny mróz, grad, wiatr, promieniowanie UV czy nawet na uszkodzenia mechaniczne. Takie pokrycie dachowe jest bardzo estetyczne aczkolwiek może być stosowane tylko przy odpowiedniej więźbie dachowej, ponieważ jest jednym z cięższych pokryć dachowych.
Roben - Top Dach Starogard GdańskiBRAAS - Top Dach Starogard GdańskiWeinerberg - Top Dach Starogard Gdański

Okna dachowe
Velux - Top Dach Starogard GdańskiFakro - Top Dach Starogard GdańskiRoto - Top Dach Starogard Gdański

Dane kontaktowe:

TOP-DACH Usługi Dekarskie
os. 60 lecia ONP 1C/2,
83-200 Starogard Gdański,
NIP: 592-164-26-93

tel. +48 516 055 405 - Arkadiusz Topolski
arkadiusz.topolski@top-dach.eu

tel. +48 505 897 301 - Robert Olżyński
robert.olzynski@top-dach.eu

e-mail: biuro@top-dach.eu
www.top-dach.eu